Eesti Puitmaja on Eesti kapitalil põhinev firma mis on asutatud 2008 aastal, aga tegutsenud ja kogemusi omandanud juba aastast 2000, millal tegutses FIE-na. 2012 aastal lõpetas Eesti Puitmaja rahvusvahelise Passiivmaja kooli (CEPH) ja omab rahvusvaheliselt tunnustatud programmi (PHPP2012), millega arvutatakse Teie majale täpsed tulemused juba enne kui alustatakse ehitustöödega.

Eesti Puitmaja põhitegevuseks on hästi soojustatud ja õhutihedalt ehitatud puitsõrestik ja kivimajade ehitusega,  vundamentide rajamise ja  siseviimistlustöödega. Samuti on Eesti Puitmaja alates 2012 aastast Eesti Passiivmaja liidu ametlik liige.

Eesti Puitmaja on ehitusfirma, mille eripäraks on põhjalikult teostatud ja täpselt kliendi vajadustele orienteeritud projektid. Üks meie põhimõtteid on see, et hea ehitusfirma peab võtma oma projekte isiklikult. Töösse suhtumisega väljendame oma professionaalsust. Ehitajad peavad looma keskkondi, kus tahavad ka ise iga päev viibida.

Meie eesmärk on  pakkuda ehitusteenust klientidele, kes on huvitatud pikaajalisest ja põhjalikust koostööst. Me soovime luua kliendile keskkonna, kus on kõik üheselt mõistetav ja selge. Eesti Puitmaja abistab teid ka pärast objekti valmimist, et aidata kohaneda teil teie uues kodus.

Teenused