Janno Ratas

Lasin soojustada oma maja Eesti Puitmaja Ehitusel ja olen tulemusega rohkem kui rahul, kütan ühte ahju ja seda vaid iga 3 päeva tagant ( köetavat pinda on kokku 90 ruutmeetrit ) ja maja seisab mõnusalt soe. Enne soojustamist pidin ahju kütma iga päev ja kodunt ära olles veel kasutama lisaks elektri kütet, et maja seisaks piisavalt soe. Kütte arvetelt on kokkuhoidu tublisti üle 60%. Töö oli kiire ja paigaldajad teadsid täpselt mida nad teevad, lisaks oli maja eelnev soojustamise konsultatsioon mulle tasuta ja enne soojustamist sai kõik kohad kenasti läbi arutatud, et midagi ei jääks kahe silma vahele. Soovitan soojalt ja tänan hea töö eest.

Erkki Markus

Pöördusin Eesti Puitmaja Ehituse poole, seinade soojustamise murega, siis kui asi juba väga kriitiliseks oli läinud. Ostsin nimelt uue kodu, millega tulid ebameeldiva üllatusena kaasa soojustuseta seinad ning kui kätte jõudis talv ja puhus vähe suurem tuul, küttis pelletikatel täisvõimsusel, põrandad olid soojad, kuid tubades oli siiski kõigest 14-16 kraadi sooja, ilma kaminat lisaks kütmata. Meenusid vanad head ajad kui tuli hommikul kell 5 pliidi alla tuld tegema, et enne tööleminekut tuba soojaks saada.
Nädal pärast kõne olid mehed kohal, 2 päeva hiljem (täpselt enne järgmist külmalainet) seinad täis pumbatud (tervelt 25 kuupmeetrit vahtu mahtus kahe kihi vahele) ja selle talve jooksul kaminale läheneda enam ei tulnud. Kuigi järgmine kuu tuli veelgi külmem, kulus pelletit enam-vähem täpselt poole vähem ja toatemperatuur alla 20 kraadi enam ei langenud. Super töö ja tulemus! Järgmiseks katus.

Kaire Käen

Olen Eesti Puitmaja Ehituse OÜ ja nende juhi Reevo Õuemetsa tööga väga rahul.
Maja oli enne ikka väga külm aga peale seinte soojaks süstimist on maja nüüd rohkem kui poole soojem ja küttele kulub väga palju vähem raha, arvan, et kokkuhoidu on vähemalt 50% ja maja seisab mõnusalt soe. Tööd tehti väga kiirelt ja puhtalt ning abistati nii nõu kui jõuga, soojustamiseks kulus vaid 1 päev. Tänan väga.

Raimond Pärn

Soojustamine Manilaiu saarel aitas kõvasti ja küttearved on poole soodsamad.
See talv on küll soojem, aga ei puhu tuult tuppa ja maja on oluliselt soojem.
Olen soojustusega väga rahul ja soovitanud oma tuttavatele sama teha.

s_p5020009
Teenused