Go to Top

KKK

Mis vahet on avatud ja suletud pooridega vahul?

Avatud pooridega vaht vajab välisseintes ja katustel lisaks nii auru kui ka tuuletõket ja on oma soojustusomadustelt vaid natukene parem kui traditsioonilised materjalid ( mineraalvill ja EPS ). Suletud pooridega vaht ei vaja lisaks ei auru ega tuuletõket, on väga tugev ja jäigastab maja konstruktsioone väga olulisel määral ( maja ei vaja lisaks diagonaale ja kaob mure talvel lume koristamiselt katuselt). Suletud pooridega vaht on kaks korda soojapidavam kui villad või EPS (penoplast).

Kas PUR vaht on mürgine ja põleb?

Ei, PUR vaht ei ole mürgine ning ta ei põle iseseisvalt ( tulekindlus klass E ). PUR vaht annab Teie majale parema tulekindluse. EPS ehk penoplast põleb ja sulab ning eraldab mürgiseid aineid, PUR vaht aga mitte.

Kas PUR vaht on tõesti parema soojapidavusega kui traditsioonilised materjalid?

Jah, PUR vaht on kaks korda parema soojapidavusega kui mistahes traditsiooniline soojustusmaterjal, seda saab paigaldada nii, et ei teki jätkukohti, jääke ja pole ka vaja objektil ladustada (puudub ka varguse oht) samuti ei ole võimalik seda vahtu paigaldada nii, et kuskile taha jääks täitmata koht ehk vaht täidab kõik tühimikud.

poluuretaan

logo

PUR vaht PUR Soojustus Polüuretaanvaht Poluuretaanvaht